Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

To jsou nejen právní a realitní služby, účetnictví a daňové poradenství, ale také kompletní servis v oblasti staveb a nemovitostí, ekonomiky budov,  plánů oprav, výběru nájemného či vyúčtování služeb.

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru správy nemovitostí. Díky tomu při všech našich službách též odborně zabezpečíme komplexní servis budov – od převzetí spravovaného domu přes zajištění povinných revizí až po pravidelné odečty a následné kontroly faktur od dodavatelů vody, energií a podobně.

Technická správa nemovitostí a budov

V oblasti technické správy budov zajišťujeme kompletní údržbu nemovitostí včetně spolehlivé havarijní služby a prováděním pravidelných revizí. Technická správa nemovitostí je dále zajištění kompletního úklidového, případně hygienického servisu nemovitostí a zajištění strojového vybavení na úklid pozemních komunikací, sněhu, mytí garážových ploch či vyklízecí práce.

Rádi Vám rychle a spolehlivě zpracujeme kalkulaci správy uvedené nemovitosti na základě Vámi dodaných podkladů – stačí nás kontaktovat.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci