Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

PRÁVNÍ SLUŽBY

Svým klientům poskytujeme komplexní právní servis, zejména pak v oblasti obchodního práva. Značnou část našich služeb tvoří civilní závazkové vztahy, právo veřejných zakázek, právní služby týkající se nebankovního finančního sektoru, právní služby v trestním právu. Velmi rozsáhlou je také sporná agenda, která zahrnuje velké množství soudních sporů a rozhodčích řízení.

Velmi si Vážíme všech našich klientů bez ohledu na to, zda jde o fyzickou osobu nebo velkou obchodní korporaci. 

Spokojenost a důvěra našich klientů je pro nás prioritou. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a nabízíme propracovaná, odborně odůvodněná, komplexní, přitom maximálně přehledná a hospodárná právní řešení za velmi zajímavé ceny. Samozřejmostí je otevřené, pravidelné a podrobné informování klienta a naprostá časově neomezená ochrana klientem sdělených údajů. V případě potřeby externě spolupracujeme s vybranými notáři, soudními znalci, exekutory, auditory, daňovými a účetními poradci, oprávněnými překladateli a organizátory veřejných dražeb.  

Vymáhaní pohledávek

Vystěhování neplatících nájemníků

 Víme, že v dnešní době je neplacení nájemného častým problémem a proto Vám tyto nepříjemné potíže vyřešíme v co nejkratším možném čase a včetně kompletního právního servisu. V případě, že nemají neplatící nájemníci kam umístit své věci, přestěhujeme je na jejich vlastní náklady do pronajatých skladů. Vy tak budete mít Vaší nemovitost vyklizenou a již dále nebudete přicházet o své peníze. 

Přebírání nemovitostí od problémových nájemníků

Stalo se Vám, že nájemníci nehradili nájemné včas nebo jiným způsobem porušili nájemní smlouvu a dohodli jste se, že k danému datu opustí Vaší nemovitost? Máte však obavy nemovitost převzít správně a bez komplikací? Doprovodíme Vás a danou nemovitost s Vámi přebereme, společně vyhodnotíme škodu na Vašem majetku, vše řádně zdokumentujeme, podepíšeme předavací protokol s obsahem vyčíslené škody s nájemci a dohlédneme na splacení dlužné částky.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci